Informácie o nás

Táto informačná stránka slúži k detailnému popisu tohoto webového projektu, Vašej spoločnosti, produktov a služieb, ktoré ponúkate. Zamerajte sa predovšetkým na Vaše silné stránky, ďalej popíšte históriu spoločnosti, získané licencie či ocenenia.

V prípade, že považujete niektoré informácie či oznámenia za skutočne dôležité, môžete ich v texte zvýrazniť napríklad takto.

Partneri, zaujímavé linky

www.nsrr.sk

www.apa.sk

www.land.gov.sk

 

Na stránke sa pracuje......

ertetewrtete

Novinky

18.03.2009 21:12
Dnes bola spustená naša nová webová prezentácia. V tomto článku popíšte, prečo ste spustili novú prezentáciu a čo prinesie návštevníkom. Uveďte aké máte ciele s projektom a čo prinesie užívateľom. Pokúste sa návštevníkom stručne a jasne vysvetliť, prečo by sa na túto stránku mali pravidelne vracať...

História projektu

V tejto časti môžete popísať históriu Vašeho projektu a čo Vás viedlo k nápadu ho realizovať. Je vhodné sa taktiež zmieniť o dôležitých míllnikoch a poďakovať ľuďom, ktorí sa na projekte zúčastnili.

Naši užívatelia

Tu je vhodné popísať, kto sú Vaši cieľoví užívatelia a prečo je práve tento projekt pre nich dôležitý. Dôležité je Vašich návštevníkov taktiež motivovať, aby sa na tieto stránky pravidelne vracali.

Kontakt

Ing. Martina Kukučková Venevská 6
990 01 Veľký Krtíš
+421 915 872 042
+421 47 48 30 864
zarkon@slovanet.sk